martineli

martineli

Съперниците в Дебелец си спретнаха голово шоу

„Ботев-Дебелец“ – „Спортист“ 6:3

Хубав мач изиграха съперниците в Дебелец, като в началото пропуски направиха гостите от Козаревец. В 11-ата минута Стоян Здравков постави начало на головата серия на домакините, засичайки центриране. Бившият етърец Венци Йорданов покачи на 2:0 в 27-мата с удар по диагонала. Десет минути по-късно Николай Койчев вкара с глава за 3:0. Веднага след подновяването на играта домакините организираха атака, завършена от Мартин Душков за 4:0. Второто полувреме тръгна с натиск на „Спортист“ и Мартин Иванов намали на 4:1. В 57-мата минута Валентин Парашкевов вкара дузпа за 4:2, но не успя да върне интригата в пълна степен, защото почти веднага след това Венци Йорданов вдигна на 5:2. След час игра Стоян Здравков също се разписа за втори път в мача за 6:2. Крайното 6:3 оформи Костадин Райков в 70-ата минута.