martineli

martineli

Тимът от Константин продължи успешната си серия

„Рудановски“ – „Вихър“ (Добри дял) 4:1

Трета поредна победа от началото на сезона записа тимът от Константин. На градския стадион в Елена футболистите на „Рудановски“ започнаха мощно и Ахмед Алиев нацели греда. В 20-ата минута Кенан Адемов центрира, Димитър Димитров продължи пътя на топката към Шенол Трембешлиев и той не сбърка за 1:0. Отговорът на добридялци бе бърз. След шест минути Камен Несторов преодоля бранител и вратар на домакините и изравни 1:1. Грешка при изнасянето на топката обаче позволи на Кенан Адемов да я вземе и да вкара за 2:1 в 30-ата минута. В 54-тата Ахмед Алиев центрира от корнер и Димитър Димитров с глава вдигна на 3:1. Пак той бе точен за 4:1 в 78-мата минута, а преди това Ахмед Алиев нацели греда.