Гол на Миланов донесе успех на тръмбешчани в Сухиндол

“Лозен 2006” – „Янтра“ 0:1

С гол на Алекс Миланов тръмбешчани спечелиха с 0:1 гостуването в Сухиндол. Отборът на „Янтра“ игра атакуващ футбол, докато домакините се стараха да затварят пространствата пред вратата си и да убиват темпото. Тони Маречков, Николай Иванов и Алекс Миланов пропуснаха да открият резултата в полза на тръмбешчани преди почивката. През втората част възможности се откриха отново пред тях. Страхотни разбърквания се получиха пред вратата на Станимир Палев между 65-ата и 67-ата минута, когато гостите изпълниха четири поредни корнера. Защитници и на два пъти стражът на сухиндолци избиха топката. В 70-ата минута обаче атака отляво завърши с прехвърлящо центриране над отбраната на „Лозен 2006“, а върнатата от аутлинията топка бе намерена от Алекс Миланов за 0:1.

Осем минути по-късно домакините останаха в намален състав. След като направи три пропуска пред вратата на „Янтра“, Калоян Киров изрита грубо съперник и получи червен картон.