147 четения

В Бутово битката бе до последния съдийски сигнал

„Бъдеще“ – „Устрем“ (Масларево) 2:3

Гостите от Масларево започнаха ударно срещата в Бутово и до 14-ата минута водеха с 0:2. Първо Мирослав Петков се разписа с глава от вратарското поле след асистенция на Любчо Митов, а после ролите се размениха. Петков асистира на Митов, за да отбележи с глава от непосредствена близост. В 26-ата минута домакините намалиха резултата след бомбен удар на Калин Кирилов от 20 метра, като топката срещна първо напречната греда, след което се заби зад голлинията. В 40-ата минута отново Любчо Митов от гостите отбеляза за 1:3 и като че ли всичко в мача бе решено. През второто полувреме обаче и двата отбора се хвърлиха да атакуват. Създадоха се много положения, но гол падна едва в 90-ата минута, когато Петър Петров от домакините бе най-съобразителен и вкара за крайното 2:3.