В Раданово домакините закъсняха със събуждането

„Вихър“ – „Пробив“ 2:3

С натиск на домакините тръгна срещата в Раданово, като на два пъти гредите помогнаха на гостите. В 26-ата минута обаче отбраната на „Вихър“ изпусна Атанас Кръстев и той не сбърка за 0:1. Отново Кръстев бе на върха на атаката на тима от Овча могила, завърши я точно и 0:2, при който резултат дойде почивката. След нея гостите продължиха с правилните си действия в нападение и в 55-ата минута Георги Курдов вдигна на 0:3. От този момент дойде събуждането на „вихрите“, които натиснаха в търсене на промяна. Преди да паднат головете обаче, се стигна до червени картони. В 75-ата минута размяна на удари между Ниази Ниазиев, вратар на „Вихър“, и голаджията на „Пробив“ Атанас Кръстев изпрати и двамата преждевременно в съблекалните. После те се извиниха, но ще си търпят наказанията. Самет Александров намали на 1:3 в 83-тата минута. В 84-тата автогол на Божан Маринов фиксира окончателното 2:3. Попадението падне при центриране, което вратарят на гостите изби, но в тялото на Маринов и топката спря в мрежата.