В Ресен Калоян Илиев заби две попадения за домакините

ФК „Ресен-2012“ – „Изгрев-93“ 3:0

Въпреки кадровите си проблеми футболистите от Царевец се представиха добре на терена в Ресен, на нямаха късмет при завършващия удар. Инкасираха и рано гол, като в 7-мата минута вратата им бе поразена от Любослав Димитров. Играещият президент на домакините получи пас от Мариян Генов и от движение нанесе плътен удар. Добра намеса на вратаря на ресенци Васил Боев опази мрежата зад него след шут на Йоаким Ченков в 35-ата минута.

Второто полувреме бе равностойно, но попаденията паднаха в мрежата на гостите, докато гредите на два пъти помогнаха на домакините. Калоян Илиев покачи на 2:0 в 59-ата минута, засичайки с плонж центриране. Пак той бе точен за 3:0 двайсет минути по-късно след пас на Красимир Гавазов.