Дебелчани минаха успешно през Горско Ново село

„Ботев“ (ГНС) – „Ботев – Дебелец“ 1:4

Николай Стайков разпечата вратата на домакините от Горско Ново село в 17-ата минута, завършвайки комбинация през центъра с плътен удар за 0:1. Пак той бе точен за 0:2 с глава в 45-ата минута, като осигури комфортен аванс на гостите от Дебелец. Между двете попадения пропуск направи Николай Койчев. Благомир Павлов пък не успя да изравни в 42-рата минута, прехвърляйки вратата и падналия страж от десетина метра. Гостите развиха успеха си веднага след началото на втората част. Николай Койчев се откъсна сам, излъга вратаря на „Ботев“ и вдигна на 0:3. Последва пропуск на Кристиян Христов от чиста позиция. Никола Даскалов върна едно попадение за 1:3 с удар край вратаря на гостите. За 1:4 се разписа Николай Койчев с глава.