Пълен обрат в Свищов, два гола на Иван Ганев

„Атлетик“ – „Светкавица“ 4:1

С гол на гостите от Михалци започна срещата в Свищов. Директно от пряк свободен удар Станислав Костадинов намери мрежата на домакините за 0:1. Авансът на „Светкавица“ оцеля до 31-lата минута, в която Евгени Петков игра солово, проби през центъра отбраната на съперника и стреля за 1:1. Почивката дойде при 2:1 за свищовлии, които направиха пълен обрат след корнер и добра игра на Иван Ганев с глава за 2:1. Пак Ганев бе точен за 3:1 в 54-тата минута, реализирайки отсъдена дузпа в полза на „Атлетик“. 4:1 направи Милен Костов в 75-ата минута, като преди това направилият пореден добър мач халф Боби Борисов нацели греда от фал.