В Драганово развръзката настъпи след почивката

„Янтра – Драганово“ – „Рудановски“ 1:5

През първата част домакините се държаха равностойно срещу гостите от Константин, но след почивката отстъпиха инициативата. В 25-ата минута Кенан Адемов получи добър извеждащ пас и откри резултата.

Втората част тръгна с бързи голове на „Рудановски“. Димитър Димитров стреля с глава под гредата за 0:2, а Ахмед Алиев вдигна на 0:3 в 56-ата минута, останал сам срещу вратаря Галин Стефанов.

Мартин Токмакчиев опита центриране, вратарят на гостите изпусна топката зад голлинията си и домакините намалиха на 1:3. В 82-рата минута Кенан Адемов завърши контра на гостите с гол за 1:4. Пак той след центриране от фланга бе точен за 1:5.