183 четения

В Драганово се получи голово шоу след почивката

„Янтра – Драганово“ – „Владислав“ 2:5

С ранен гол за гостите тръгна срещата в Драганово. Преди да са изтекли 120 секунди, отбраната на домакините изпусна Самуил Иванов и той прати топката в мрежата зад Галин Стефанов за 0:1. Този резултат се запази до втората минута на второто полувреме, когато Деян Николов се възползва от грешка при изнасянето на топката на отбора на „Янтра“ и покачи на 0:2. Джулюнчани стигнаха до трети гол в 56-ата минута, дело на Милен Станков, с удар от въздуха. Неджатин Амишев намали на 1:3 в 75-ата минута, в която залъга пред пеналта и би по тревата в долния ъгъл на вратата, бранена от гостите. Буквално при ответната атака Деян Николов проби защитата на домакините през центъра и стигна до четвърти гол в полза на гостите. Футболистите на „Янтра“ върнаха попадението в 84-тата минута чрез Юсмен Маджаров, който получи пас зад отбраната на „Владислав“ и би технично за 2:4. Головата серия завърши в 88-ата минута, в която Самуил Иванов фиксира крайното 2:5.