101 четения

Павликенчани не се предадоха в Славяново

„Вихър“ – ОФК „Павликени“ 2:2

Без победител завърши срещата в Славяново, в която павликенчани не се дадоха на третия в класирането. Получи се здрав мач, с възможности и пред двете врати, като в последната четвърт от редовното време гостите бяха много по-свежи и имаха тотално надмощие. В 13-ата минута домакините поведоха в резултата с прецизен удар на Александър Скорчев от границата на наказателното поле след груба грешка на павликенчани.

В 30-ата минута настана суматоха пред славяновската врата и Цветомир Додуров изравни резултата. Секунди преди почивката Паликрушев фаулира грубо Стефан Гинчев, настана разправия между футболистите на двата отбора и реферът вдигна червени картони на Паликрушев и Янислав Илиев от гостите. Последният бе изгонен от терена в дебютния си мач.

След почивката пропуските продължиха. В 60-ата минута Русев шутира, павликенският страж Венцислав Димитров изби, но връхлитащият Иван Иванов довкара топката в мрежата за 2:1. Секунди преди края на мача Красен Трифонов изпълни свободен удар, никой не игра с топката и тя спря в мрежата на „Вихър“ за 2:2.