Прагматични гости извоюваха победата в Елена

„Чумерна“ – „Лозен 2006“ 0:2

С три точни удара гостите от Сухиндол отбелязаха два гола на стадиона в Елена и си тръгнаха с трите точки. В 14-ата минута Калоян Киров гардира топката, намери Светослав Козарев и той стреля по диагонала за 0:1. Футболистите на „Чумерна“ отговориха с трайно задържане на топката и атаки, но не успяваха да нанесат завършващ удар.

Най-добрата възможност да изравни се разкри пред Никола Костов, но той стреля над вратата на съперника от десетина метра. В 67-ата минута Бисер Блажев излезе на добра позиция, но би в аут. Малко по-късно Никола Костов пак се освободи от пазачите си и пак не намери целта. Така дойде 80-ата минута, в която контра на сухиндолци бе спряна с нарушение. Пламен Нотев изпълни добре прекия свободен удар, вратарят на „Чумерна“ Петко Ганчев спаси, но при добавката на Георги Георгиев нямаше какво да направи – и 0:2.