martineli

martineli

Без интрига в Раданово, домакините доминираха

„Вихър“ (Рад.) – ФК „Стрела“ 5:1

Ангел Ангелов откри резултата в Раданово в 20-ата минута, в която след подаване от дълбочина излезе срещу вратаря на гостите, елиминира го и вкара за 1:0. Десет минути по-късно Атанас Атанасов изпълни точно дузпа и покачи на 2:0. Третото попадение за „Вихър“ падна в 39-ата минута, в която Ангел Ангелов използва грешка в защитата на орешчани и прехвърли вратаря им.

След негово подаване в 55-ата минута Ангел Йорданов засече отблизо топката за 4:0. Отборът на „Стрела“ върна един гол в 69-ата минута, като Мирослав Гайдаров игра солово и намали на 4:1.

За 5:1 точен бе Самет Александров в 80-ата минута с изстрел в левия ъгъл на вратата на гостите.