martineli

martineli

Красиво попадение реши срещата в Джулюница

„Владислав“ – „Рудановски“ 0:1

Оспорваният характер на срещата в Джулюница не повлия върху коректността на футболистите от двата отбора, които действаха в дух на взаимно уважение и не затрудниха съдийската бригада. Преди почивката мачът бе равностоен, като за домакините пропуски направиха Иван Гинов и Диян Николов. За гостите от Константин пък Ахмед Алиев би край вратата от десетина метра, а Кенан Адемов нацели греда.

Второто полувреме премина при по-активни действия в атака на „Рудановски“, като отново Ахмед Алиев бе на стрелкова позиция.

В 88-ата минута бърза контра на гостите завърши с центриране, засечено с плонж с глава от Димитър Димитров за 0:1.