76 четения

Три гола за пет минути вкараха гостите в Кесарево

ФК „Победа“ – ФК „Първомайци“ 1:5

Шестата си победа записа отборът на Първомайци като гост в Кесарево и води в класирането в групата с една точка пред „Рудановски“, но и с мач повече. Гостите играха атакуващо през цялата среща, като освен петте гола, които отбелязаха, направиха и множество пропуски. Димитър Илиев откри резултата в 11-ата минута, след половин час игра Цветелин Кушев покачи на 0:2. Ангел Кабакчиев направи разликата класическа в 33-тата минута, 180 секунди по-късно Георги Ванков приключи окончателно с неизвестните, бележейки за 0:4. След почивката темпото закономерно спадна, а съперниците си размениха по един гол. Варадин Пастърмаджиев намали на 1:4 в 58-ата минута, в 66-ата Димитър Илиев се разписа за втори път в мача за 1:5.