martineli

martineli

В Масларево тържествуваха накрая

„Устрем“ (Масларево) – „Светкавица“ 1:0

Съперниците в Масларево изиграха динамичен и коректен мач. Въпреки многобройните атаки и на двата отбора най-чистото голово положение през първото полувреме бе създадено от Стамен Иванов от „Светкавица”. Той премина на слалом през цялата защита на домакините, но не можа да отбележи. В началото на второто полувреме домакините започнаха по-мотивирано и контролираха повече топката. И двата отбора пробваха дълги извеждащи подавания към нападателите, които не съумяваха да избягат от положение на засада, и така липсваха голови положения до 84-тата минута. Тогава Любчо Митов от „Устрем“ надбяга защитата и бе задържан в наказателното поле, за което бе отсъден наказателен удар, който сам реализира за крайното 1:0.