102 четения

„Железничарите“ паднаха в Гоце Делчев

Представителният отбор на хандбален клуб „Локомотив” (Горна Оряховица) загуби гостуването на „Пирин” (Гоце Делчев) в мач от IІІ кръг на мъжката „А“ група. В „Неврокоп арена“ „железничарите“ поведоха в началото на двубоя, но домакините успяха да изравнят за 3:3 в 5-ата минута. След грешки в двете фази на играта на гостите неврокопчани успяха да поведат и постепенно да увеличат преднината в края на полувремето до 18:11.

През втората част локомотивци вдигнаха оборотите и се опитаха да променят развоя на срещата. Опитните домакини обаче умело бранеха резултата, не позволиха обрат и се поздравиха с победата в края на мача с 35:22.