120 четения

В Масларево продължават добрата си есенна серия

„Устрем“ (Масларево) – „Атлетик“ 2:0

Без Боби Борисов, който в съботния ден имаше ангажименти като старши треньор на „Янтра“ (П. Тръмбеш), отборът на „Атлетик“ не успя да организира играта си. Подредени добре, пък домакините от Масларево не позволиха на свищовлии да застрашат сериозно вратата им, отбелязаха два гола и грабнаха трите точки. Иван Петков откри резултата още в петата минута с изненадващ удар от движение за 1:0.

Второто попадение падна в 52-рата минута. Вратарят на „Атлетик“ Тамер Павлоолу се размина с топката. Любчо Митов прехвърли бранител на съперника и намери Пламен Недялков пред празната врата. За последния остана само да насочи кълбото в мрежата за 2:0. Гостите имаха своите шансове от два преки свободни удара, но не успяха да върнат поне едно попадение.