martineli

martineli

В Кесарево по-добрият отбор бе този от Поликраище

ФК „Победа“ – „Росица“ 0:5

Под диктовката на гостите от Поликраище премина срещата в Кесарево, а резултатът бе открит още в 12-ата минута. Георги Донев намери Светослав Байчев във вратарското поле на „Победа“ и той вкара за 0:1. В 28-мата минута Димитър Джонгов покачи на 0:2 след грешка в отбраната на кесаревския тим. Разликата набъбна на 0:3 в 43-тата минута, в която пак Донев даде чудесния пас, от който този път се възползва Стефан Ников.

В началото на второто полувреме Гошо Костов стреля от движение, но вратарят на „Росица“ Цветомир Цветанов се намеси отлично и извади топката в корнер.

0:4 стана в 69-ата минута с изстрел от границата на наказателното поле, а за 0:5 се разписа Стефан Ников в 75-ата минута, пробивайки през центъра. Веднага след гола домакините останаха в намален състав, след като Петър Петров получи червен картон за обидни реплики към съдийската бригада.