Пълно превъзходство на гостите от Алеково

ФК „Недан“ – „Лато“ 0:6

Разликата в класите бе в полза на гостите от Алеково и те си тръгнаха с трите точки от стадиона в Павликени. В 12-ата минута Детелин Ченешков изведе Милен Панчев сам срещу вратаря и той стреля край него за 0:1. Десет по-късно Панчев намери Иван Лесев на чиста позиция, но той стреля в гредата. Паузата дойде при 0:2, като за гостите точен с изстрел от границата на наказателното поле бе Ивайло Данаилов в 41-вата минута.

Иван Лесев направи разликата класическа в 58-ата минута с удар отдясно по тревата. Пак той бе в основата на четвъртото попадение за „Лато“, дело на Даниел Димитров. Таранът проби по фланга и подаде топката на Димитров пред празната врата в 77-ата минута. 180 секунди по-късно Георги Дянков влезе по фланга и центрира към Лесев, който с глава би в гредата, а оттам и в мрежата на неданци за 0:5. Пламен Петков стана автор на шестия гол в полза на гостите в 82-рата минута.

За домакините опасен удар отправи Георги Георгиев, но той не донесе поне почетно попадение.