134 четения

Без интрига в Джулюница, Иван Гинов заби четири гола

„Владислав“ – ФК „Олимпиакос“ 5:0

Без интрига премина срещата в Джулюница, в която с четири гола се отличи Иван Гинов. Диян Николов разпечата вратата на гостите от Никюп в 7-мата минута с удар от границата на наказателното поле. В 20-ата Гинов посрещна отбита топка и я насочи в мрежата на „Олимпиакос“ за 2:0. Малко по-късно голаджията на джулюнчани би в гредата от два-три метра, но в 39-ата направи разликата класическа, стреляйки от десетина метра в долния ъгъл за 3:0. В 54-тата минута Иван Гинов бе изведен в коридор и шутира край вратаря на гостите за 4:0. Пак той фиксира окончателното 5:0, като с глава изпрати топката в мрежата на съперника в 80-ата минута.