141 четения

Георги Ангелов и Милен Костов с по два гола за успеха на свищовлии

„Атлетик“ – „Вихър“ (Раданово) 4:0

С по два гола на Георги Ангелов и Милен Костов отборът на „Атлетик“ спечели директния сблъсък за първото място в северната част на областната група с „Вихър“. Гостите от Раданово дойдоха в Свищов с 13 души. Преди почивката попадение нямаше, като за домакините пропуск направи Георги Ангелов, останал два пъти очи в очи с вратаря на „Вихър“. Два самостоятелни пробива на Самет Александров пък не донесоха желаното попадение на гостите.

След час игра Георги Ангелов откри резултата след пас на Боби Борисов, а в 70-ата минута покачи на 2:0, изведен сам на стрелкова позиция. В 72-рата и 79-ата минута Милен Костов добави още две попадения за свищовлии и приключи окончателно спора. Кой ще е есенен първенец на групата обаче, ще стане ясно след изиграване на отложения мач между „Устрем“ (Масларево) и „Пробив“ (Овча могила).