61 четения

Хандбалистките на „Етър- 64“ с минимална загуба край морето

Загуба с един гол разлика претърпяха хандбалистките на „Етър-64“ при гостуването в Поморие. Мачът край морето бе отложен от втория кръг на шампионата в женската „А“ група. „Виолетовите“ паднаха с 27:26 от тима, в чиито редици играят три възпитанички на школата на „Бъки“– Боговеста Бодурска, Милена Великова и Петя Милинова. Там е и гардът Мария Маслева, която през миналия сезон беше част от селекцията на вицешампиона „Шумен 98“. Двубоят бе много оспорван, като първата част бе спечелена от етърки с 14:15, но през втората домакините успяха да стигнат до успеха. С победата те се изкачиха на второ място в класирането. Вчера етърки гостуваха на третия „Шумен-98“, като преди мача бяха пети в подреждането с 4 точки.