Трите точки в павликенското футболно дерби останаха в Бяла черква

„Удар“ (Б. черква) – ФК „Недан“ 2:1

С попадение на Николай Атанасов в 83-тата минута павликенското футболно дерби бе решено в полза на домакините. Крилото получи хубав пас, напредна и стреля край вратаря на гостите от Недан за 1:0. Преди това съперниците сътвориха приятен за гледане мач, в който домакините дръпнаха в резултата в 10-ата минута. Тогава бранител и вратарят на неданци не се разбраха и Стефан Стефанов се възползва, за да вкара за 1:0. Последва превес на гостите, който бе гарниран от удар в гредата и изравнително попадение. То падна в 52-рата минута, в която Петър Петров се разписа във вратата на Галин Иванов с много премерен изстрел по диагонала от ъгъла на наказателното поле.