256 четения

Заслужен успех на гостите от Сухиндол в Стражица

„Левски 1986“ – „Лозен 2006“ 0:2

По-опасни бяха атаките на гостите от Сухиндол през цялата среща и те закономерно си тръгнаха с трите точки от Стражица. Преди почивката Мартин Симеонов, Георги Денев и Иван Иванов нацелиха гредите зад Ивелин Пройнов и нулевото равенство се запази. За това помогна и отличната намеса на Милен Александров, изчистил топката от голлинията след шут на Светлин Козарев. След паузата домакините заиграха по-офанзивно, потърсиха бързина в атаките чрез Борислав Иванов и Бисер Миланов. Атаките им обаче не се увенчаха с голов удар и в 79-ата минута сухиндолци дръпнаха в резултата. Лошо отбита топка попадна в Георги Георгиев, който с плътен удар вкара за 0:1. Пет минути по-късно Евгени Христов удвои аванса на гостите и приключи спора. Той се разписа с изстрел, завършил атака отдясно.

Снимка: Анатолий Йорданов