96 четения

Без интрига в лясковското футболно дерби

„Вихър“ (Добри дял) – „Владислав“ 0:3

С две попадения на Иван Гинов и едно на Мастън Мастънов отборът от Джулюница си осигури комфортна победа на терена в Добри дял. Гостите почнаха по-добре срещата и още в 7-мата минута дръпнаха в резултата. Гинов бе изведен от Деян Тодоров и стреля в долния десен ъгъл на вратаря Бисер Николов за 0:1. Пак Иван Гинов бе на върха на акция на „Владислав“ в 26-ата минута, в която получи пас от Самуил Иванов и шутира по тревата за 0:2. Оттук до почивката играта се успокои, като гостите разчитаха на продължително владеене на топката и контри, а опитите на добридялци да стигнат в опасна близост до вратата им не се увенчаваха с успех.

След паузата Деян Тодоров пропусна на два пъти да отбележи за джулюнчани, преди Мастън Мастънов да вкара за 0:3 в 72-рата минута след грешка в защитата на „Вихър“.