121 четения

Георги Дачев с две попадения за първи успех на тима от Драганово

ФК „Победа“ – „Янтра-Драганово“ 0:5

Първа победа през сезона записа отборът на „Янтра-Драганово“. В събота воденият от Мирослав Терзиев тим спечели гостуването на пряк съперник от дъното на таблицата. В Кесарево Марин Маринов разпечата вратата на домакините от „Победа“ в 23-тата минута, като проби отляво и стреля в обратния ъгъл. Секунди след подновяването на играта Георги Дачев опита центриране, но завъртялата се топка спря в мрежата на домакините за 0:2. Юсмен Маджаров направи разликата класическа в 35-ата минута, като бе изведен сам и би по тревата за 0:3.

Отново Георги Дачев простреля вратата на кесаревци в 70-ата минута за 0:4, седем по-късно Радемир Божанов шутира по диагонала за окончателното 0:5.