159 четения

Кенан Адемов с хеттрик за важен успех на гостите

„Ботев“ (ГНС) – „Рудановски“ 1:3

Хеттрик на Кенан Адемов реши срещата в Горско Ново село, където успешно играещите домакини тази есен опитаха да спрат похода на тима от Константин към първото място. Нападателят на „Рудановски“ откри резултата в 5-ата минута, в която проби отбраната на домакините през централната и част и не остави шансове на вратаря за 0:1. След половин час игра защитата на „Ботев“ позволи отново на Адемов да играе солово и разликата набъбна на 0:2. В края на полувремето Веселин Тисовски върна надеждите на домакините, бележейки за 1:2. Второто полувреме обаче отново тръгна по ноти за гостите, които организираха добра атака в 48-мата минута, топката стигна до Кенан Адемов и той вкара по диагонала за 1:3. До края ботевци опитаха да върнат интригата на терена, но Тисовски и Николай Даскалов не успяха да преодолеят вратаря на „Рудановски“ Борислав Христов, останали очи в очи с него.