Бой до кръв в битката за второто място в Сухиндол

„Лозен 2006“ (Сухиндол) – „Лато“ 1:2

Сбиване, завършило с разцепена вежда, финализира оспорвания мач на стадиона в Сухиндол. В 85-ата минута на срещата рутинно нарушение предизвика остра реакция от потърпевшия, размяна на реплики и удар с глава. Даниел Димитров от състава на гостите от Алеково задържа Евгени Лалев от отбора на домакините, който реагира, последва разправия, а финалът бе интервенция с глава, довела до кръв и червени картони за двамата участници в екшъна.

Преди това резултатът бе 1:2 в полза на „Лато“. Сухиндолци стигнаха първи до попадение, но впоследствие допуснаха пълен обрат. Точен за 1:0 бе Светослав Козарев в 55-ата минута. Десет по-късно Калоян Христов изравни, а в 75-ата минута Даниел Димитров вкара за 1:2. И трите попадения паднаха от игрови ситуации.

Двубоят бе директен сблъсък за второто място в класирането на полусезона, като преди него съперниците бяха с по 18 точки.