161 четения

В Поликраище не изпуснаха трите точки

С гол на Антон Маринов домакините поведоха в резултата на стадиона в Поликраище в 20-ата минута. Голът падна след асистенция на Димитър Джонов и остана единствен преди почивката. За това помогнаха и гредите на бранената от добридялци врата, които поеха ударите на Георги Донев и Антон Маринов. След нея Камен Несторов си изпусна нервите, заработи си червен картон и в 52-рата минута отборът на „Вихър“ остана в намален състав. Шестнайсет минути по-късно Светослав Маринов покачи на 2:0. Гостите върнаха интригата на терена в 72-рата минута, в която Владимир Маринов се възползва от създадена възможност и намали на 1:2. Оставен непокрит в 83-тата минута обаче, Светослав Маринов порази вратата на добридялци и приключи спора – 3:1.