316 четения

Зрелищен мач в Драганово, Йордан Станев заби четири попадения

„Янтра Драганово“ – „Ботев“ (ГНС) 4:7

Зрелищен мач изиграха съперниците в Драганово, в който си отбелязаха 11 гола. Интригата се запази на терена до 68-ата минута, в която гостите успяха да си осигурят аванс от две попадения. „Ботев“ поведе с 0:1 с гол на Йордан Станев в 15-ата минута след центриране от фал на Веселин Тисовски. 120 секунди по-късно двамата повториха упражнението и Станев вдигна на 0:2, отново с глава. В 25-ата минута Марин Маринов намери Николай Цветков и той намали на 1:2. Вдигната топка от корнер в 32-рата минута бе засечена от Емил Милушев с глава за 1:3. Веднага след подновяването на играта обаче домакините атакуваха и Марин Маринов вкара за 2:3. Второто полувреме започна с изравнително попадение на Мартин Пашов след пас на Юсмен Маджаров – и 3:3. Йордан Станев отново даде аванс на гостите и записа хеттрик в личната си сметка в 52-рата минута за 3:4. В 68-ата удар на Тисовски бе париран от вратаря на домакините Галин Стефанов, но топката попадна в Благомир Павлов и той се разписа за 3:5. До края Йордан Станев и Борис Цанов отбелязаха за гостите, а Марин Маринов върна един гол за домакините и мачът приключи при 4:7.