Състезателка на „Атлетика 2012“ четвърта в България на трибой

211 момичета и 107 момчета участваха в Националния шампионат по лека атлетика (под 14 години) – трибой, в столичната зала „Асикс Арена“. Великотърновският клуб “Атлетика 2012” се представи със Сияна Колева, Ема Костадинова, Кристина Димитрова и Димитър Стойчев. Състезателният трибой включва 60 метра, скок дължина и 600 метра за момичета, 800 метра за момчета.

Най-предно класиране от възпитаниците на треньорката Людмила Георгиева постигна Сияна Колева, завършила на четвърто място при момичетата с общ актив от трите старта 175 точки. Съотборничката на Сияна – Кристина Димитрова, е на 43-то място, Ема Костадинова завърши на 92-ро място. При момчетата Димитър Стойчев е на 51-во място.