Томи Димитров донесе сребро на горнооряховския „Локомотив – 55“ от шампионата по лека атлетика

Сребърен медал спечели Томи Димитров от Националния шампионат за юноши под 18 години, който се проведе през уикенда в „Асикс Арена” в София. Състезателят на горнооряховския клуб „Локомотив – 55“ финишира втори на 800 метра. 21 състезатели застанаха на старт в дисциплината, като победителят бе решен с минимална разлика. Горнооряховският талант се бори за златото до самия финал, но бе изпреварен със стотни от секундата от Пламен Драганов ЛК „Радио 999”. Победителят финишира за 2.01.77 минути, а Томи Димитров – за 2.01.90 мин. Трети остана Вълимир Стоев от СК „Атлет 2004” (Поморие), който пробяга двете обиколки за 2.05.82 минути.