martineli

martineli

„Тера – Трак“ спечели битката за група „Д“, „Мусала Брокер“ обърна „Панорама Елена“ след фалстарт

24 гола бяха отбелязани в мачовете от Зимния турнир по футбол във Велико Търново в понеделник.

„Табако – Трейд“ записа втората си победа в надпреварата в група „Г“ и се осигури участието на осминафиналите. Загубата пък бе втора за „Автодизел“, който в последния кръг ще срещне „Мусала Брокер“. Александър Миланов, Николай Иванов, Ивайло Иванов, Исмаил Мъстънов и Иван Иванов вкараха головете за тръмбешчани.

„Мусала Брокер“ направи пълен обрат срещу „Панорама Елена“ след кошмарно начало на двубоя. Мартин Димитров заби две бързи попадения за еленчани в първата и 6-ата минута. В 18-ата Ростислав Данчев намали на 1:2 и остави развръзката за второто полувреме. В него „брокерите“ отбелязаха пет гола и взеха мача с 6:3. Точни бяха Йордан Димитров на два пъти, Ростислав Данчев, Кирил Ангелов и Янислав Илиев. За еленския тим Александър Ангелов вкара веднъж, но това бе твърде малко.

В група „Д“ „Лестър“ удари „Черните пантери“ с 5:2 и се върна в играта за елиминациите. Преди почивката падна само един гол – дело на Петър Антонов, а след нея публиката видя още шест. За „Лестър“ се разписаха по два пъти Йордан Георгиев и Христо Мартинов, за „пантерите“ отвърнаха Йордан Брождаров и Цветомир Шеневски.

Гвоздеят на вечерта бе директният сблъсък между „Тера – Трак“ и „Ветеран турист“, завършил 2:1. И двата тима бяха записали победи на старта, така че срещата решаваше първото място. Тя тръгна добре за „ветераните“, открили резултата чрез Стилиян Иванов в 7-ата минута. В 18-ата Мартин Йорданов изравни, а в 24-тата Илиян Димитров направи обрата пълен и „Тера – Трак“ събра шест точки.