Девет медала извоюваха децата от търновския клуб “Енерджи спорт“ на турнир по шотокан карате в Сърбия

ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ НАПРАВИХА ДЕЦАТА, ТРЕНИРАЩИ В ТЪРНОВСКИЯ КЛУБ „ЕНЕРДЖИ СПОРТ“, на Международния турнир по шотокан карате в Сърбия. Те спечелиха общо девет медала на първенството в град Лесковац, провело се на 23 февруари. В съревнованието са се включили над 800 състезатели от пет държави, сред които Северна Македония, Албания и Турция.

Малките каратисти на „Енерджи спорт“, водени от техния треньор сенсей Николай Недев, завоюваха отличия във всички дисциплини.

Призови места спечелиха Дарина Досева, Александра Ставрева, Пламен Георгиев, Камен Николов, Борис Кънев, Симеон Папазов и Аркан Шефкъ.

Близо до медалите останаха Илиян Илиев, Алекс Йорданов, Галимир Кушев, Борис Шомов и Теодор Савов.

Предишната изява на болярчетата с треньор – сенсей Николай Недев беше турнира в столица „Sofia Grand Prix” през ноември миналата година. Тогава успяха да се преборят за цели 11 медала.

Тренировките на клуб „Енерджи спорт“ се провеждат всеки вторник и четвъртък в ОУ „Бачо Киро“ от 19:00 часа.