Късен гол на Красен Славчев донесе точка на павликенчани в Дреновец

ФК „Дреновец“ – ОФК „Павликени“ 1:1

„Мачът бе много труден, игра се на изкуствен терен при висока температура. Домакините от Дреновец поведоха с голяма доза късмет, получи се двоен рикошет след удара на Калоян Цветков. Отговорихме с натиск, при който Гинчев пропусна да изравни с глава, а вратарят на домакините се намеси на два пъти много точно и предотврати попадение. През второто полувреме Красен Славчев заигра като централен нападател, а Гинчев действаше зад него. Разместването даде резултат, създадохме няколко опасности и в крайна сметка стигнахме до гол. В 83-тата минута Красен Трифонов центрира от свободен удар, Красен Славчев надскочи пазачите си и с глава изпрати топката в мрежата на съперника за 1:1. Доволен съм от представянето на целия отбор“, разказа старши треньорът на ФФК „Павликени“ Димитър Тодоров.