292 четения

Футболистите от Царевец с пълен успех при гостуването на неданци

ФК „Недан“ – „Изгрев 93“ 1:2

С две голови възможности за неданци започна срещата на стадион „Ганчо Панов“ в Павликени. Иван Иванов и Преслав Петров останаха очи в очи с вратаря на гостите от Царевец, но ударът на първия бе париран, а на втория срещна гредата. В 35-ата минута с много хубав изстрел от дистанция Йоаким Ченков изведе „Изгрев 93“ напред в резултата. В отговор неданци натиснаха и в 58-ата минута спечелиха дузпа. Ударът от бялата точка на Георги Георгиев обаче бе спасен от вратаря на гостите. Резултатът все пак бе изравнен в 61-вата минута от Иван Иванов след подаване на Преслав Петров. 14 минути по-късно контра на гостите позволи на Ивайло Атанасов да напредне и да отбележи за 1:2.