95 четения

Иван Гинов с четири попадения в срещата в Кесарево

„Победа“ – „Владислав“ 1:8

При превъзходство на гостите от Джулюница премина срещата в Кесарево, като преди почивката домакините имаха своите шансове да направят загубата по-почетна, но се възползваха само от един. Преди да изтекат 120 секунди, грешка позволи на Иван Гинов да открие резултата в полза на „Владислав“ и да постави начело на серията си от четири попадения. В 20-ата минута Дончо Дончев покачи на 0:2, а в 22-рата от дузпа, отсъдена за нарушение срещу самия него, Иван Гинов направи 0:3. Самостоятелен пробив на Кирил Йорданов след половин час игра доведе до четвърти гол във вратата на домакините. Васил Божков вкара за 0:5 и при този резултат дойде почивката. За „Победа“ пропуски направиха Иван Иванов и Тодор Александров. В 54-тата минута Иван Иванов върна един гол, но след още десет минути с ефектна ножица Иван Гинов се разписа за 1:6. Милен Станков и Иван Гинов добавиха по още един гол за джулюнчани в 75-ата и 78-ата минута и мачът приключи при 1:8.