338 четения

Три дузпи белязаха мача в Горско Ново село

„Ботев“ (ГНС) – „Олимпиакос“ 5:0

С гол на Борис Чакъров отборът на „Ботев“ поведе в резултата още в 6-ата минута. Ударът му прехвърли вратаря на гостите от Никюп от двайсетина метра. В 12-ата минута домакините дръпнаха с 2:0. Самуил Марянов надбяга пазачите си и бе фаулиран, а Марин Мирчев реализира от бялата точка. Шест минути по-късно Самуил повтори упражнението и отново бе съборен, а Мирчев вкара втората дузпа за 3:0. В следващите минути футболистите от Горско Ново село направиха куп пропуски. Така дойде 56-ата, в която Самуил Марянов открадна върната към вратаря топка и покачи на 4:0. Пет минути преди края на срещата ботевци получиха трета дузпа, която Марин Мирчев превърна в гол за 5:0. След последния съдийски сигнал зрител от агитката на „Олимпиакос“ удари с бутилка асистент-съдия, което ще донесе наказание на отбора. Санкция очаква и домакините, тъй като междувременно охраната е напуснала района на терена.