Спорт

Футболният тим на НВУ с убедителен старт в армейското първенство

С убедителна победа стартира футболният тим на НВУ „В. Левски“ в новото първенство на Армейската футболна група. Възпитаниците на Тодор Василев отнесоха като домакини със 7:0 „Танкист“ (Сливен). Мачът се игра на изкуствения терен „Трифон Иванов“ във В. Търново. Срещата тръгна отлично за домакините, които през първия половин час дръпнаха в резултата с 3:0. Две попадения отбеляза Бойо Попов, едно добави старшина Иван Карабобев. Почивката дойде при 5:0, след като в мрежата на гостите изпратиха топката още Тихомир Николов и Георги Ванков. След почивката от наказателен удар Илиян Иванов покачи на 6:0, а седмият гол бе дело на Стефан Гурбалов. Следващият мач на тима на НВУ е в Карлово.