123 четения

Сухиндолци спечелиха оспорвания мач

„Лозен 1924“ – „Левски 1986“ (Стр.) 2:1

В оспорван мач отборът на „Лозен 2006“ успя да пречупи с 2:1 гостите от Стражица. Мачът обаче започна по-добре за „Левски 1986“. Вратарят на домакините Станимир Палев сгреши в 26-ата минута при изнасянето на топката, от което се възползва Борислав Иванов и откри резултата – 0:1. Сухиндолци натиснаха и в следващите минути организираха поредица от добри атаки. Натискът им даде резултат точно половин час след началото на мача. Венцислав Трифонов бе изпуснат от отбраната на стражичани и изравни 1:1. В заключителните секунди на първата част обратът стана пълен. Даниел Димитров се отзова на удобна позиция и вкара за 2:1. Битката на терена продължи и през второто полувреме, като възможности за промяна на резултата имаше и пред двете врати, но повече голове не паднаха.