125 четения

Борислав Константинов и Иван Кирилов с по два гола за успеха на масларчани

„Челси“ (Вързулица) – „Устрем“ (Масларево) 1:5

Тодор Борисов откри резултата в полза на домакините. Нападателят излезе сам срещу вратаря на гостите от Масларево и вкара за 1:0 в 10-ата минута. Завърналият се в групата тим от Вързулица обаче не успя дълго да запази преднината си. След десетина минути Борислав Константинов би в обратния ъгъл за 1:1, а преди да измине половин час от играта, Иван Кирилов проби и под плонжа на вратаря на „Челси“ направи пълен обрат – 1:2. В 57-ата минута Борислав Константинов направи аванса на „Устрем“ стабилен, като със силен шут нацели напречната греда, от която топката спря в мрежата на домакините за 1:3. Илиян Радославов вкара за 1:4 след час игра, а в 76-ата минута Иван Кирилов се разписа за втори път в мача за 1:5.