В Царевец битката бе до последния съдийски сигнал, гостите пропиляха аванс от два гола

„Изгрев-93“ – „Лозен 1924“ 2:2

В много оспорван мач отборите на Царевец и Сухиндол не успяха да се надиграят. Гостите започнаха двубоя със самочувствие след двете поредни победи, домакините пък търсеха първи успех на собствен терен тази есен. Мачът тръгна с ранен гол за сухиндолци. След центриране от статично положение вратарят на „Изгрев – 93“ Здравко Ангелов не успя да боксира добре топката и тя се укроти в мрежата зад него. Последваха атаки и към двете врати, за да дойде 67-ата минута, в която „Лозен 1924“ получи право на наказателен удар. Вратарят Станимир Палев се нагърби да бие дузпата и спечели двубоя с колегата си, покачвайки на 0:2. Домакините обаче не се отчаяха от развоя и не се предадоха. В 74-тата минута Пламен Иванов върна едно попадение, а в 90-ата отново той бе на точното място за 2:2.