Нервен мач в Павликени, две дузпи за неданци

„Левски“ (Ляск.) – ФК „Недан“ 1:3

На тренировъчното игрище в Павликени се игра срещата, тъй като на стадиона в Лясковец все още тече ремонт на съблекалните. Петър Петров вкара за 0:1 в полза на неданци от наказателен удар в 21-lата минута, който не бе приет особено радушно от лясковчани. Георги Георгиев след ъглов удар заби топката под гредата за 0:2 в 24-тата минута и при този резултат дойде почивката.

Кристиян Великов намали на 1:2 в 57-ата минута, като след корнер засече топката в мрежата на неданци. В 80-ата минута именно той получи втори жълт и съответно червен картон и остави „Левски“ в намален състав. Общо девет картона показа реферът по време на мача, в който напрежението ескалира в няколко случая, на два пъти и охраната влиза на терена.

Чак в последните секунди бе решен крайният изход на двубоя. Пробив на дясното крило на неданци Иван Иванов бе спрян с нарушение в пеналта, след което потърпевшият сам реализира отсъдената дузпа за 1:3.