Павликенчани пропуснаха възможностите си в Левски

„Левски“ (Левски) – ОФК „Павликени“ 1:0

Загуба при гостуването в град Левски записа отборът на ОФК „Павликени“. Двубоят бе изключително важен за домакините, които с победата събраха 11 точки в битката за оцеляване.

„Разбира се, че и ние си имаме вина за загубата, но и съдийството допринесе за успеха на домакините. Преди почивката пропуснахме 3 – 4 отлични голови възможности. Цецо Додуров нацели греда, изстрели на Гинчев и Йордан Петев бяха спасени от вратаря на домакините. При наша контра Гинчев бе съборен грубо, но въпреки че отсъди фал, реферът не показа картон. През второто полувреме получихме гол след статично положение, отбелязан от Филипов, след което футбол не се игра. Реферът нe отсъди дузпа за нас, след като защитник на домакините игра с ръка в наказателното поле. После пък показа червен картон на състезател от „Левски“ и след като го награбиха, го отмени. В един момент Йордан Петев бе замерян с бутилки, след като излезе от терена да вземе топката, за да я върне в игра“, разказа старши треньорът на павликенчани Димитър Димитров.