С десет души стражичани не се дадоха на лидера в класирането

„Левски“ (Стр.) – „Удар“ 2:2

В 16-ата минута Евтимов центрира от корнер и Борислав Иванов с глава изпрати топката първо в страничния стълб, а после и в мрежата на гостите от Бяла черква за 1:0. В 19-ата минута Иван Лесев се откъсна и Красимир Стефанов го спъна, което му донесе червен картон, а стражичани останаха с десет души. От отсъдения свободен удар Стилиян Иванов центрира и Стефан Стефанов с глава изравни – 1:1. В 28-ата минута отборът на „Левски“ организира атака отдясно на нападението, Борислав Иванов подаде на Иво Ерусалимов пред празната врата и той покачи на 2:1. В 41-вата минута Георги Дянков от състава на „Удар“ прати топката върху напречната греда от фал и резултатът остана непроменен. В 51-вата минута Мирослав Тотев проби отдясно и стреля край вратаря Александър Пангелов за 2:2. В следващите минути Мартин Габровски и Борислав Иванов пропуснаха за „Левски“, чиято защитата, ръководена от ветерана Анатоли Александров, издържа на натиска, независимо от намаления числен състав на тима. Попадение на белочерковци в края на мача не бе зачетено заради правилно маркирана засада. Със спечелената точка обаче „Удар“ остава начело в класирането.