113 четения

Мехмед Юсеинов с четири попадения за тима от Бутово

„Челси“ – „Бъдеще“ 0:6

Поредната си загуба от началото на сезона записа новакът в групата от Вързулица. На стадиона в Овча могила футболистите на „Челси“ инкасираха шест безответни гола. Още в 6-ата минута Илиян Стефанов откри резултата в полза на гостите с удар от 17 метра. Мехмед Юсеинов покачи на 0:2 в 31-вата минута, пробивайки самостоятелно, и при този резултат дойде почивката. В 63-тата минута Илиян Стефанов се разписа за втори път в срещата с техничен, прехвърлящ удар над вратаря на „Челси“. Веднага след това Мехмед Юсеинов вдигна на 0:4. Центриране отляво на Симеон Ангелов намери Мехмед Юсеинов на чиста позиция в 74-тата минута и разликата набъбна на 0:5. Пак Юсеинов бе точен за 0:6, възползвайки се от подаване на Симеон Ангелов.