Ударно първо полувреме в Ореш, домакините забиха пет гола

„Стрела“ – ФК „Устрем“ 6:1

Ударно първо полувреме изиграха футболистите от Ореш и записаха първа победа в първенството. Петър Иванов откри резултата в 14-ата минута с плътен далечен удар. В 21-вата дълъг пас на Иванов намери Янислав Ячев, който овладя топката и покачи на 2:0. Пак Ячев бе точен за 3:0, оставайки на чиста позиция след двойно подаване. Стоян Йорданов би точно по диагонала в 35-ата минута след разбъркване и с помощта на лек рикошет вдигна на 4:0. Защитник на гостите от Масларево свали с глава топката на Янислав Ячев в 42-рата минута и той от въздуха я заби в мрежата за 5:0.

През второто полувреме темпото поспадна, но съперниците си размениха по едно попадение. В 78-ата минута Любчо Митов се възползва от неразбирателство в отбраната на домакините и намали на 1:5. 17-годишният юноша на „Стрела“ Дариян Станчев фиксира крайното 6:1 в 88-ата минута след самостоятелен пробив през центъра на отбраната на „Устрем“.