167 четения

Ресенци не оставиха съмнение в превъзходството си

ФК „Ресен 2012“ – „Левски“ (Стр.) 4:1

Два гола на Любослав Димитров и по един на Кристиян Костадинов и Калоян Илиев донесоха резултатен успех на ресенския тим. Играещият президент на клуба домакин откри сметката с хубав удар в 31-вата минута в разбъркване. След още 120 секунди Димитров удвои преднината на тима си, възползвайки се от пропусната от бранител на гостите от Стражица топка.

Кристиян Костадинов покачи на 3:0 в 58-ата минута, а след корнер в 63-тата бившият етърец Калоян Илиев направи разликата внушителна – 4:0. В 81-вата минута Борис Миланов остана сам срещу вратаря на домакините и намали на 4:1.

В класирането кръг преди края на есенния дял от шампионата ресенци са втори след „Удар“ (Бяла черква), като ги разделя само една точка.