226 четения

Без победител в битката за първото място в Бутово

„Бъдеще“ – „Вихър“ 1:1

В директен сблъсък за първото място в Областната група – Север, отборите от Бутово и Раданово не успяха да се победят и си поделиха по една точка. Съперниците опитаха да играят комбинативен футбол, стремяха се да задържат топката, подаваха си я, търсеха пролуки в отбраната на съперника. В 44-тата минута Тихомир Недялков изведе „Вихър“ напред в резултата. Нападателят бе намерен с хубав пас и с отмерен удар от точката за изпълнение на дузпи вкара за 0:1. Мехмед Юсеинов върна попадението в 63-тата минута. Голмайсторът на „Бъдеще“ се разписа в разбъркване. До края Стилян Стефанов пропусна с глава от 2 – 3 метра да изведе домакините до пълен обрат.